{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9G1212P1G09 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.83A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 4 dráty |
| Výrobce: | Sanyo |
popis_vašich_požadavek: