{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9G1212H402 |
| Výkon: | 3.72W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 119 mm x 119 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.31A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 2850 |
| Proudění vzduchu: | 88 CFM (2,492 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 64Pa |
| Hluk: | 40 dBA |
popis_vašich_požadavek: