{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Sanyo |
| MPN: | 9G1212G1011 |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 12VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 3600 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 137,0 CFM (3,84 m³/min) |
| Hluk: | 49,0 dB(A) |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace 120 |
| Statický tlak: | 0,542 v H2O (135,0 Pa) |
| Popis: | VENTILÁTOR 120X38MM 12VDC RBLS OTÁČKOMĚR |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 119 mm délka x 119 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | Nepoužije se |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 10,2 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 11.76W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.980A |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
popis_vašich_požadavek: