{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9G0912H101 |
| Výkon: | 6.96W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 92 mm x 92 mm x 38 mm |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 4000 |
| Proudění vzduchu: | 89,69 CFM (2,54 m³/min) |
| Série: | G |
| Hluk: | 43 dBA |
| Frame_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
popis_vašich_požadavek: