{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9G0824G1D01 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.56A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 6300 |
| Proudění vzduchu: | 90,04 CFM (2,55 m³/min) |
| Série: | G |
| Hluk: | 51 dBA |
| Frame_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
popis_vašich_požadavek: