{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Sanyo |
| MPN: | 9G0812P1K081 |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 12V |
| Otáčky (ot./min.): | 7800 |
| Proudění vzduchu: | 109 CFM (3,087 m³/min) |
| Hluk: | 58 dBA |
| Současný stav: | 1.8A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 1,24 in H2O |
| Frame_material: | Plastové |
| Výrobce: | Sanyo |
popis_vašich_požadavek: