{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9G0624P4S001 |
| Výkon: | 8.16/0.96W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.34/0.04A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 11000/3300 |
| Proudění vzduchu: | 49,4 CFM (1,399 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 1,2 in H2O/0,11 in H2O |
| Hluk: | 53/19 |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: