{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 9G0612G101 |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 65,0 CFM (1,82 m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace 60 |
| Hluk: | 58,0 dB(A) |
| Popis: | VENTILÁTOR 60X38MM 12VDC OTÁČKOMĚR |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 60 mm délka x 60 mm výška |
| Další názvy: | 1688-1409 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 18.50W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
popis_vašich_požadavek: