{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Sanyo Denki |
| MPN: | 9CR5748P9G001 |
| Otáčky (ot./min.): | 7300 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 635,58 CFM |
| Hluk: | 83 dBA |
| Délka: | 172 mm |
| Šířka: | 102 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Série: | 9CR |
| Kategorie výrobků: | Ventilátory DC |
| Provozní napájecí napětí: | 48 VDC |
| Typ tlaku: | 142 mmAq |
| Jmenovitý výkon: | 264 W |
| Materiál pouzdra: | Hliník |
| Styl ukončení: | Drátěné vodiče |
| Aktuální typ: | DC |
| Tovární balení Množství: | 6 |
| Rozměry rámu - mm: | 172 mm délka x 102 mm šířka x 150 mm výška |
| Část # Aliasy: | 47W8475 |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
popis_vašich_požadavek: