{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SANYO |
| MPN: | 9BMB24S201 |
| Typ ventilátoru: | Dmychadlo |
| Napětí: | 24VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 5250 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 43,1 CFM (1,21 m³/min) |
| Hluk: | 59,0 dB(A) |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Šířka: | 33,00 mm |
| Vlastnosti: | Ochrana zablokovaného rotoru, snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | San Ace B97 |
| Statický tlak: | 2,450 in H2O (610,0 Pa) |
| Popis: | DMYCHADLO 97X33MM 24VDCTACH |
| Velikost / rozměry: | Obdélníkový/kulatý - 97,1 mm délka x 95 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 12 ~ 26,4 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 16.80W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.700A |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
popis_vašich_požadavek: