{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | 9BMB12P2F01 |
| Výkon: | 10.8W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 97 mm x 97 mm x 33 mm |
| Současný stav: | 0.9A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 4500 |
| Proudění vzduchu: | 36,7 CFM (1,039 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Statický tlak: | 1,64 v H2O |
| Hluk: | 56 dBA |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: