{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9BAM12P2G05 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 97 mm x 97 mm x 33 mm |
| Současný stav: | 1.85A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 4 dráty |
| Výrobce: | Sanyo |
popis_vašich_požadavek: