{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9AD1201H12 |
| Výkon: | 4.4W |
| Napětí: | 100/240V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.08A |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 3250 |
| Proudění vzduchu: | 106 CFM (3,002 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 0,34 v H2O |
| Hluk: | 42 dBA |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: