{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9A0912H401 |
| Výkon: | 2.52W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.21A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 3150 |
| Proudění vzduchu: | 51,2 CFM (1,45 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Statický tlak: | 0,177 v H2O |
| Hluk: | 33 dBA |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: