{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 9A0824S4D01 |
| OTÁČKY: | 3400 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Výrobce: | Sanyo Denki |
| Šířka: | 25,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 42,4 CFM (1,19 m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač zablokovaného rotoru |
| Série: | San Cooler 80 |
| Statický tlak: | 0,193 v H2O (48,1 Pa) |
| Hluk: | 34,0 dB(A) |
| Popis: | STEJNOSMĚRNÝ AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 80X80X25MM ZÁMEK |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 80 mm délka x 80 mm výška |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 12 ~ 27,6 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 2.40W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 40000 hodin při 60 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.100A |
popis_vašich_požadavek: