{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 9A0624G4011 |
| Výkon: | 3.12W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Výrobce: | Sanyo |
| Otáčky (ot./min.): | 5600 |
| Proudění vzduchu: | 27,6 CFM (0,782 m³/min) |
| Hluk: | 39 dBA |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: