{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | 9956L-KR0 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 119 mm |
| Proudění vzduchu: | 84m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 119 x 119 x 25mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 119 mm |
| Spotřeba energie: | 9.5W |
| Hloubka: | 25 mm |
| Hladina hluku: | 29dB(A) |
| Rychlost ventilátoru: | 1850rpm |
popis_vašich_požadavek: