{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 9906L |
| OTÁČKY: | 2100 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 terminály |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 25,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 58.9 CFM (1.65m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 9900 |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 34,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 119X25MM 115VAC TERM |
| Napětí - jmenovité: | 115VAC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 119 mm délka x 119 mm výška |
| Další názvy: | 381-1107 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 8.00W |
| Provozní teplota: | -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C) |
| Materiál - rám: | Kov |
| Materiál - čepel: | Kov |
| Životnost @ Temp.: | 62500 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: