{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 8556N |
| OTÁČKY: | 2800 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 29.4 CFM (0.823m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 8000N |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 31,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 80X38MM 230VAC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 230VAC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 80 mm délka x 80 mm výška |
| Další názvy: | 381-3023 8556N-ND |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 12.00W |
| Provozní teplota: | -40 ~ 194°F (-40 ~ 90°C) |
| Materiál - rám: | Kov |
| Materiál - čepel: | Kov |
| Životnost @ Temp.: | 52500 Hrs @ 40°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: