{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 8500N |
| OTÁČKY: | 3200 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 35.9 CFM (1.01m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 8000N |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 34,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 115VAC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 80 mm délka x 80 mm výška |
| Další názvy: | 381-1103 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Sintec |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 11.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 167°F (-10 ~ 75°C) |
| Materiál - rám: | Kov |
| Materiál - čepel: | Kov |
| Životnost @ Temp.: | 55000 Hrs @ 40°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: