{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | 8452/2HHP |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 80 mm |
| Proudění vzduchu: | 82m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 80 x 80 x 25 mm |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 25.4mm |
| Spotřeba energie: | 3.6W |
| Hloubka: | 80 mm |
| Hladina hluku: | 42 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 4400 |
popis_vašich_požadavek: