{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 8414GH |
| OTÁČKY: | – |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 25,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 33,0 CFM (0,924 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 8400 |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 35,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 80 mm délka x 80 mm výška |
| Další názvy: | 381-1011 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | – |
| Rozsah napětí: | 12 ~ 28 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 2.40W |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT), vyztužený skelnými vlákny |
| Materiál - čepel: | Polyamid (PA), Nylon |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: