{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | 8412NH-RS0 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 80 mm |
| Proudění vzduchu: | 79m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 80 x 80 x 25 mm |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 80 mm |
| Spotřeba energie: | 2.2W |
| Hloubka: | 25 mm |
| Hladina hluku: | 37 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 3600rpm |
popis_vašich_požadavek: