{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | 8212J/2H3-RS0 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 80 mm |
| Proudění vzduchu: | 190m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 80 x 80 x 38 mm |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 80 mm |
| Spotřeba energie: | 26W |
| Hloubka: | 38 mm |
| Hladina hluku: | 66dB |
| Rychlost ventilátoru: | 12000rpm |
| Směr křivky: | Forward |
popis_vašich_požadavek: