{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 8112K |
| OTÁČKY: | 3450 RPM |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 35,0 CFM (0,980 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 8100 |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 39,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 80 mm délka x 80 mm výška |
| Další názvy: | 381-1100 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | – |
| Rozsah napětí: | 8 ~ 16VDC |
| Výkon (ve wattech): | 3.00W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Kov |
| Materiál - čepel: | Kov |
| Životnost @ Temp.: | 85000 Hrs @ 40°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: