{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 714F |
| OTÁČKY: | 5300 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 15,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 25.9 CFM (0.725m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 700F |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 38,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 70X15MM 24VDC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Square – 70mm L x 70mm H |
| Další názvy: | 381-1127 714 F 9292504007 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Sintec |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 18 ~ 28VDC |
| Výkon (ve wattech): | 1.50W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT), vyztužený skelnými vlákny |
| Materiál - čepel: | Polyamid (PA), nylon, vyztužený skelnými vlákny |
| Životnost @ Temp.: | 60000 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: