{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Ebmpapst |
| Model: | 6424TDR |
| Výkon: | 50.4W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 172 mm x 150 mm x 51 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor, tepelné ventilátory, serverový ventilátor, počítačový ventilátor, průmyslový ventilátor |
| Současný stav: | 2.1A |
| AC/DC: | DC |
| Ukončení: | 2 |
popis_vašich_požadavek: