{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Ebmpapst |
| MPN: | 6424 |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 24VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 3400 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 241.3 CFM (6.76m³/min) |
| Hluk: | 57,0 dB(A) |
| Ukončení: | 2 terminály |
| Šířka: | 50.80mm |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 6400 |
| Statický tlak: | – |
| Popis: | FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC TERM |
| Velikost / rozměry: | Obdélníkový/kulatý - 172 mm délka x 150 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | – |
| Rozsah napětí: | 12 ~ 28 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 18.00W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 162°F (-20 ~ 72°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Polyamid (PA), nylon, vyztužený skelnými vlákny |
| Životnost @ Temp.: | 75000 Hrs @ 40°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
popis_vašich_požadavek: