{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 6424/2U |
| OTÁČKY: | 3400 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 50.80mm |
| Proudění vzduchu: | 241.3 CFM (6.76m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | 6400U |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 57,0 dB(A) |
| Popis: | FAN 24V 172X150X51MM IP68 TACH |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Rectangular/Rounded – 171.5mm L x 150.4mm H |
| Další názvy: | 381-2771 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | UL |
| Rozsah napětí: | 12 ~ 28 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 17.00W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 152.60°F (-20 ~ 67°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Polyamid (PA), nylon, vyztužený skelnými vlákny |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | IP68 - prachotěsnost, vodotěsnost |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: