{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 632NU |
| OTÁČKY: | 5900 RPM |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 25,40 mm |
| Proudění vzduchu: | 23.5 CFM (0.658m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 630U |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 34,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 12VDC 60X25MM IP68 |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 60 mm délka x 60 mm výška |
| Další názvy: | 381-2759 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | UL |
| Rozsah napětí: | 6 ~ 15VDC |
| Výkon (ve wattech): | 1.80W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT), vyztužený skelnými vlákny |
| Materiál - čepel: | Polyamid (PA), nylon, vyztužený skelnými vlákny |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | IP68 - prachotěsnost, vodotěsnost |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: