{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Ebmpapst |
| MPN: | 6314 HR |
| Napětí: | 24V |
| Dráty: | 2 |
| Současný stav: | 1.5A |
| Výkon: | 36W |
| Délka: | 172 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Výška: | 51 mm |
| Typ dílu: | FAN |
popis_vašich_požadavek: