{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | 6314 /2 TDHHP |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Proudění vzduchu: | 710m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 172 x 51mm |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Spotřeba energie: | 67W |
| Hloubka: | 51 mm |
| Hladina hluku: | 69 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 7000 otáček za minutu |
popis_vašich_požadavek: