{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 614NM |
| OTÁČKY: | 4100 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 25,40 mm |
| Proudění vzduchu: | 20.6 CFM (0.577m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 600N |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 28,0 dB(A) |
| Popis: | FAN TUBEAXIAL 60X25MM 24VDC |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 60 mm délka x 60 mm výška |
| Další názvy: | 381-2689 614NM-ND Q7768500 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 18 ~ 28VDC |
| Výkon (ve wattech): | 1.40W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT), vyztužený skelnými vlákny |
| Materiál - čepel: | Polyamid (PA), nylon, vyztužený skelnými vlákny |
| Životnost @ Temp.: | 80000 Hrs @ 40°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: