{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | NMB |
| MPN: | 5920VL-05W-B70 |
| Napětí: | 24V |
| Dráty: | 2 |
| Současný stav: | 2.20A |
| Délka: | 172 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
popis_vašich_požadavek: