{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 5920PL-07W-B69-D50 |
| Výkon: | 22.6W |
| Napětí: | 48V |
| Velikost: | 172 mm x 150 mm x 50 mm |
| Současný stav: | 0.57A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | NMB |
| Otáčky (ot./min.): | 3750 |
| Proudění vzduchu: | 280.0 CFM (7.93 m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Série: | 5920PL |
| Statický tlak: | 0,840 v H2O (209,2 Pa) |
| Hluk: | 62.5 dBA |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: