{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 5920PL-05W-B70-D00 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 172 mm x 150 mm x 50 mm |
| Současný stav: | 1.25A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | NMB |
| Otáčky (ot./min.): | 4000 |
| Proudění vzduchu: | 300,0 CFM (8,50 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Série: | 5920PL |
| Statický tlak: | 0.909 in H2O (226.5 Pa) |
| Hluk: | 63.2 dBA |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: