{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | NMB |
| Model: | 5920PL-05W-B60 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 151 mm x 170 mm x 50 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 1.20A |
| Délka: | 170 mm |
| Šířka: | 151 mm |
| výška: | 50 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: