{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 5915PC-23T-B30-A00 |
| Výkon: | 35W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 172 mm x 150 mm x 38 mm |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ukončení: | Připojení zástrčky |
| Výrobce: | NMB |
| Otáčky (ot./min.): | 3200 |
| Proudění vzduchu: | 212.0 CFM (6.00 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Série: | 5915PC |
| Statický tlak: | 0.865 in H2O (215.6 Pa) |
| Hluk: | 56 dBA |
| Blade_material: | Polykarbonát (PC), zesílení skelnými vlákny |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: