{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | NMB |
| MPN: | 5915PC-23T-B10-A00 |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 230V |
| Otáčky (ot./min.): | 1650 |
| Proudění vzduchu: | 102.3 CFM (2.90 m³/min) |
| Hluk: | 38 dBA |
| Současný stav: | 0.11A |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Série: | 5915PC |
| Statický tlak: | 0.243 in H2O (60.7 Pa) |
| Blade_material: | Polykarbonát (PC), zesílení skelnými vlákny |
| Frame_material: | Hliník |
| Výrobce: | NMB |
popis_vašich_požadavek: