{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | NMB |
| Model: | 5915PC-20W-B20-S05 |
| Výkon: | 25/28W |
| Napětí: | 200V-240V |
| Velikost: | 150 mm x 172 mm x 38 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Délka: | 172 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| výška: | 38 mm |
popis_vašich_požadavek: