{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | NMB |
| Model: | 5915PC-12T-B30-A09 |
| Napětí: | 115V |
| Velikost: | 172 mm x 172 mm x 38 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Délka: | 172 mm |
| Šířka: | 172 mm |
| výška: | 38 mm |
popis_vašich_požadavek: