{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 5910PL-05W-B70 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 170 mm x 170 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 1.7A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | NMB |
popis_vašich_požadavek: