{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 5212NM |
| OTÁČKY: | 2750 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 110.0 CFM (3.08m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 5200N |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 43,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 127X38MM 12V 0.35A 4.1W 2wires WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 127 mm délka x 127 mm výška |
| Další názvy: | 381-2981 5212NM |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 7 ~ 14.5VDC |
| Výkon (ve wattech): | 4.1W |
| Provozní teplota: | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Hliník |
| Životnost @ Temp.: | 62500 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: