{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | 514F-RS0 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 50 mm |
| Proudění vzduchu: | 20m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 50 x 50 x 15mm |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 50 mm |
| Spotřeba energie: | 900mW |
| Hloubka: | 15 mm |
| Hladina hluku: | 30dB |
| Rychlost ventilátoru: | 5000rpm |
popis_vašich_požadavek: