{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 5114N |
| OTÁČKY: | 2900 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 147.0 CFM (4.12m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 5100N |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 48,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 135X38MM 24VDC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Square – 135mm L x 135mm H |
| Další názvy: | 381-2480 5114N-ND |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE |
| Rozsah napětí: | 12 ~ 32VDC |
| Výkon (ve wattech): | 9.00W |
| Provozní teplota: | -13 ~ 162°F (-25 ~ 72°C) |
| Materiál - rám: | Hliník |
| Materiál - čepel: | Hliník |
| Životnost @ Temp.: | 80000 Hrs @ 40°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.460A |
popis_vašich_požadavek: