{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 5015KL-05W-B50-E00 |
| Výkon: | 21.6W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 127 mm x 127 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 1.22A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | NMB |
| Otáčky (ot./min.): | 4400 |
| Proudění vzduchu: | 199.0 CFM (5.63 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | 5015KL |
| Statický tlak: | 0.708 in H2O (176.5 Pa) |
| Hluk: | 60.5 dBA |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: