{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | 5015FL-07W-B46-EQ1 |
| Napětí: | 60V |
| Velikost: | 127 mm x 127 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.35A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 4 dráty |
| Výrobce: | NMB |
popis_vašich_požadavek: