{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | 4850N-KR1 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 119 mm |
| Proudění vzduchu: | 100m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 119 x 119 x 38 mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 119 mm |
| Spotřeba energie: | 10W |
| Hloubka: | 38 mm |
| Hladina hluku: | 32dB(A) |
| Rychlost ventilátoru: | 1800 otáček za minutu |
popis_vašich_požadavek: