{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | 4850N |
| OTÁČKY: | 1800 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 terminály |
| Výrobce: | ebm-papst Inc. |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 58.8 CFM (1.64m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | 4000N |
| Statický tlak: | – |
| Hluk: | 32,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 119X38MM 220VAC TERM |
| Napětí - jmenovité: | 230VAC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 119 mm délka x 119 mm výška |
| Další názvy: | 381-2900 4850N-ND |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Sintec |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 10.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Kov |
| Materiál - čepel: | Kov |
| Životnost @ Temp.: | 57500 Hrs @ 40°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | – |
popis_vašich_požadavek: