{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | NMB |
| MPN: | 4715TS-20W-B50 |
| Napětí: | 200V |
| Dráty: | 2 |
| Současný stav: | 0.22/0.17A |
| Výkon: | 21/17W |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 38 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
popis_vašich_požadavek: